Tempomaty

"Tempomat automaticky udržuje nastavenú rýchlosť motorového vozidla"

Tempomaty

Tempomat je systém, ktorý automaticky udržuje nastavenú rýchlosť motorového vozidla. Požadovaná rýchlosť sa nastavuje páčkou pod volantom alebo ovládačom na prístrojovej doske a vozidlo potom túto rýchlosť udržiava. Výhody tempomatu uživateľ ocení na úspore paliva pri efektívnej jazde, pohodlnom a komfortnom šoférovaní, dodržiavaní predpísanej rýchlosti, čím eliminuje pokuty za rýchlosť.

Originálne tempomaty

Originálne tempomaty montujeme len zakúpené u nás z našej ponuky. LINK NA ESHOP. Pokiaľ originálny tempomat na Vaše vozidlo nemáme v ponuke, tak Vám vieme namontovať univerzálny tempomat. Cena za montáž originálneho tempomatu je 89 Eur s DPH.

Univerzálne tempomaty

Univerzálny tempomat s pripojením na CAN BUS - slúži na nastavenie a udržanie požadovanej rýchlosti, čím napomáha vodičovi ku komfortnej jazde počas dlhých ciest. Je vhodný len pre vozidlá s CAN BUS zbernicou. Užívateľ si môže sám uložiť do pamäte dve rôzné rýchlosti, ktoré potom flexibilne dokáže aktivovať stlačením tlačidla. Tempomat nastaví predvolenú rýchlosť a bude ju udržiavať až kým ju uživateľ nezruší.


Cenník univerzálneho tempomatu

Model tempomatu Materiál Montáž Celkom
Vozidlo bez elektronického plynového pedálu 379 Eur 220 Eur 599 Eur s DPH
Univerzálny tempomat s analógovým pripojením 379 Eur 120 Eur 499 Eur s DPH
Univerzálny tempomat s pripojením na CAN BUS 379 Eur 80 Eur 459 Eur s DPH
alarmShop s.r.o.
  • Prešovská cesta 5
    04001 Košice