PANDORA ELITE

"Neprekonateľné GSM zabezpečenie s GPS, online mobilnou aplikáciou a LCD ovládačom s veľkým dosahom ..."

Autoalarm PANDORA ELITE

Najmodernejšie technológie známe doteraz len zo špičkových smartfónov, neprekonateľné zabezpečenie s viacnásobnou ochranou a dokonale jednoduché užívateľské rozhranie, toto a ešte omnoho viac vám prináša Pandora ELITE. Tento jedinečný systém, ktorý si bezpochyby zaslúži označenie „autoalarmový kráľ“ sa môže pochváliť komunikáciou 4G LTE s dvojitou GSM anténou s nekompromisnou spoľahlivosťou za každých okolností. Samozrejmosťou je tiež rozhranie Bluetooth 5.0 pre stabilnejšiu komunikáciu s vašim smartfónom a bezdrôtovým príslušenstvom, a to až na 4-násobne väčšiu vzdialenosť. Maximálny dosah dvojcestného ovládača s OLED displejom zabezpečuje inovatívne rozhranie LoRa.

Najnovšia generácia systému Pandora Elite chráni vaše vozidlo okrem štandardného blokovacieho modulu tiež bezdrôtovým blokovacím modulom, ktorý zamedzí akémukoľvek pokusu o naštartovanie, či odcudzenie vozidla, a vďaka svojej unikátnej konštrukcii je prakticky nemožné ho vystopovať či inak znefunkčniť. Samozrejmosťou je tiež možnosť pripojenia až k 3 dátovým zberniciam CAN BUS, funkcia diaľkového štartu alebo ovládanie nezávislého kúrenia.

Medzi komfortné funkcie tiež patrí možnosť diaľkovo naštartovať vozidlo a tým vyhriať, prípadne vychladiť interiér vozidla, ale aj funkcia pre aktiváciu nezávislého kúrenia. Homologizácia EHK 116, certifikované a schválené TÜV SÜD.

Systém Pandora spĺňa náročné podmienky homologizácie pre použitie v celej EÚ. Inštalácia produktov Pandora nemá žiadny vplyv na záruku vozidla.

Diaľkový štart a dokonalá kontrola

Prehľad o aktuálnom stave vozidla a diaľkový štart motora nebol nikdy elegantnejší. Pandora Smart Pro spája neprekonateľné zabezpečenie auta proti krádeži a najmodernejšie smart funkcie do jedinečného systému ochrany. Kontrola nad celým systémom a zobrazenie aktuálneho stavu vášho vozidla je hračkou vďaka prepracovanej mobilnej aplikácii.

Neprekonateľné zabezpečenie

Zabezpečte svoje vozidlo proti krádeži viacstupňovou ochranou Pandora. Kombinácia online ovládania a kontroly pomocou aplikácie a vstavaného 3D akceleračného čipu najnovšej generácie umožňuje okrem štandardných zón ochrany (dvere, zapaľovanie, batožinový a motorový priestor) sledovať otrasy, zmenu náklonu a pohyby vozidla.

GSM notifikácia

Vstavaný GSM modul pre hlasový hovor a zasielanie výstražných sms správ autoalarmu, v prípade narušenia vozidla a to až na 3 telefónne čísla. Samozrejmosťou je tiež detekcia nehody vozidla volanie na nastavené telefónne čísla.

Aplikácie pre smartfóny

Zabezpečenie vozidla na jediný dotyk prsta nie je s aplikáciami Pandora pre systémy Android a iOS žiadny problém. Užívajte si skutočné smart funkcie vášho vozidla s modernou aplikáciou s intuitívnym ovládaním v reálnom čase.

Telemetria a história jázd

Prehľadné zobrazenie aktuálnych informácií o teplote motora, teplote v interiéri, napätí akumulátora, či stave paliva, ale aj jednoduchý prístup k histórii jázd. Všetky tieto informácie a neustály dohľad nad vozidlom máte k dispozícii okamžite na displeji smartfónu alebo v online PC rozhraní.

Inteligentná kontrola

Zabezpečovací systém Pandora Professional môžete ovládať pomocou originálneho diaľkového ovládania, pomocou dizajnového prívesku, automaticky v režime hands-free alebo intuitívne použitím aplikácie. Aj vďaka tomu patria produkty Pandora k najuniverzálnejším na trhu.

Bypass imobilizéra

Autoalarm Pandora Professional nevyžaduje prítomnosť druhého kľúča, vďaka vstavanému algoritmu pre bypass imobilizéra. Pre využitie funkcie diaľkového štartu tak už nemusíte nechávať duplikát kľúča vo vozidle (Táto funkcia je dostupná iba vo vybraných vozidlách).

Záruka kvality

Systémy Pandora sú kompletne vyvíjané, vyrábané a testované tímom špičkových inžinierov v jedinom výrobnom závode a pred doručením sú podrobené niekoľko násobnej kontrole, vďaka čomu je dosahovaná najvyššia úroveň kvality.

Nezávislé kúrenie

Pandora Professional umožňuje ovládanie nezávislého kúrenia Webasto, Eberspaecher a originálnych zariadení montovaných výrobcom vozidla pomocou rozhrania CAN BUS alebo analógovým výstupom.

Certifikované

Bezpečnosť a kvalita všetkých produktov Pandora spĺňa náročné požiadavky na homologizáciu podľa európskej normy EHK 116 testované prestížnou spoločnosťou TÜV SÜD.


Ochrana
  ochrana pred krádežou vozidla
  ochrana pred použitím rušičky
  ochrana pred výmenou RJ motora
  ochrana pred výmenou spínacej skrinky
  ochrana pred použitím duplikátu kľúča
  ochrana pred použitím čítačky DO
  senzor pohybu vozidla
  senzor náklonu
  otrasový senzor
Lokalizácia
  virtuálna garáž
  online GPS lokalizácia
  bezplatná kniha jázd
  spotreba do 200MB dát
Ovládanie
  ovládanie originálnym DO
  autorizačný prívesok (Pandora TAG)
  dvojcestný diaľkový ovládač (Pandora D-027)
  bluetooth mobilná aplikácia
  bluetooth 5.0
  online mobilná aplikácia so 4G LTE spojením
  prístup cez webové rozhranie
  GSM ovládanie zavolaním
Komfort
  diaľkový štart motora
  aktivácia nezávislého kúrenia
  zobrazenie stavu autobatérie
  zobrazenie hladiny paliva *
  zobrazenie tlaku v pneumatikách *
  zobrazenie teploty motora *
  zobrazenie teploty interiéru

* - Funkcia dostupná v závislosti na konfigurácii vozidla!!!


Cenník Pandora ELITE vrátane montáže:

Pandora ELITE
1x Pager (D-043), 2x TAG (BT-760) + blokovanie motora + bluetooth siréna so záložným zdrojom
1229 EUR s DPH
Pandora ELITE s funkciou diaľkového štartu motora
1x Pager (D-043), 2x TAG (BT-760) + blokovanie motora + bluetooth siréna so záložným zdrojom
1349 EUR s DPH

Cenník príslušenstva pre Pandora ELITE vrátane montáže:

Rozšírenie o bezdrôtovú skrytú GPS anténu
Ak vozidlo má čelné sklo vybavené tenkou solárnou vrstvou "Determálne čelné sklo", tak je túto GPS anténu potrebné dokúpiť.
+89 EUR s DPH
Rozšírenie o bezdrôtový PIR detektor pohybu a otrasu
Bezdrôtový infračervený detektor na detekciu pohybu a otrasu pre systémy Pandora.
+76 EUR s DPH
Rozšírenie o 2- zónový mikrovlnný senzor
Dvoj zónový mikrovlnný senzor prémiovej kvality s pokročilým algoritmom pre elimináciu falošných poplachov.
+93 EUR s DPH
Rozšírenie o Ultrazvukový pohybový snímač
Ultrazvukový pohybový snímač interiérový, do vozidla s nastavením citlivosti.
+53 EUR s DPH
Rozšírenie o Dvojcestný diaľkový ovládač D-043
OLED Dvojcestný ovládač s technológiou pre jednoduché ovládanie systému Pandora. Micro USB port pre nabíjanie ovládača
+177 EUR s DPH
Rozšírenie o Bezdrôtový magnetický snímač
Bezdrôtový magnetický spínač s pohybovým a otrasovým senzorom napríklad pre strešný box, nosič bicyklov, prídavné dvere a iné využitie.
+59 EUR s DPH
Rozšírenie o Bezkontaktný ovládač TAG s novým dizajnom BT-770 "BT-780"
Bezkontaktný ovládač s novým dizajnom a odolnejším plastovým obalom pre systémy Pandora. V prípade straty a programovanie nevého Tagu je poplatok za programovanie 10 EUR s DPH
+58 EUR s DPH

Cenník služieb pre Pandora ELITE:

Výmena SIM karty v autoalarme Pandora ELITE
Výmena SIM karty v už namontovanom autoalarme Pandora ELITE s naprogramovaním.
60 EUR s DPH
Demontáž autoalarmu Pandora ELITE
Demontovanie autoalarmu Pandora ELITE so všetkými komponentami .. siréna, blokovacie relé atď...
102 EUR s DPH
Montáž použitého autoalarmu Pandora ELITE
Namontovanie, upgrade autoalarmu ako aj komponentov Pandora ELITE so všetkými komponentami .. siréna, blokovacie relé atď...
204 EUR s DPH
Montáž použitého autoalarmu Pandora ELITE s diaľkovým Štartom motora
Namontovanie, upgrade autoalarmu ako aj komponentov Pandora ELITE so všetkými komponentami .. siréna, blokovacie relé atď...
330 EUR s DPH
alarmShop s.r.o.
 • Prešovská cesta 5
  04001 Košice