Pandora CAMPER

"GSM alarm pre malé obytné vozy pre karavany s online mobilnou aplikáciou ..."

Autoalarm PANDORA CAMPER

Pandora CAMPER je zabezpečovací systém vyvinutý na ochranu kompaktných obytných vozidiel ako VWT6 Caravelle či Peugeot Traveller. Vďaka pripojeniu k dátovej zbernici vozidla a dvojici bezdrôtových snímačov poskytuje spoľahlivé zabezpečenie celého interiéru vozidla vrátane „obytnej časti“. K dispozícii je tiež špeciálny režim ochrany pred vniknutím neoprávnenej osoby („STAY HOME“) a to počas pobytu posádky v interiéri vozidla. Sofistikovaný algoritmus bezdrôtových magnetických snímačov umožňuje úplnú ochranu aj v prípade ventilácie, ktorú v súčasnosti neumožňuje žiadny z konkurenčných systémov. V tomto režime systém nereaguje na poplachy vyvolané pohybom osôb v uzavretom karavane, no prípadné otvorenie dverí či okien okamžite vyvoláva akustický poplach. Zariadenie tiež umožňuje reguláciu teploty v interiéri karavanu a to pomocou ovládania nezávislého kúrenia prostredníctvom mobilnej aplikácie, prípadne funkciou diaľkového štartu motora.

Majiteľ vozidla je rozpoznaný vďaka minimalistickému dizajnovému prívesku, ktorý slúži aj ako diaľkové ovládanie. Ovládanie systému je maximálne jednoduché a prehľadné pomocou online aplikácie alebo diaľkového ovládania s akustickým potvrdením aktivácie alebo deaktivácie systému, ktoré funguje taktiež ako autorizačný prívesok.

Zabezpečenie pre kompaktné obytné vozidlá s pokročilými funkciami telemetrie a online monitoringu v jednom balení – to je Pandora CAMPER

Systém Pandora spĺňa náročné podmienky homologizácie pre použitie v celej EÚ. Inštalácia produktov Pandora nemá žiadny vplyv na záruku vozidla.

Diaľkový štart a dokonalá kontrola

Prehľad o aktuálnom stave vozidla a diaľkový štart motora nebol nikdy elegantnejší. Pandora Smart Pro spája neprekonateľné zabezpečenie auta proti krádeži a najmodernejšie smart funkcie do jedinečného systému ochrany. Kontrola nad celým systémom a zobrazenie aktuálneho stavu vášho vozidla je hračkou vďaka prepracovanej mobilnej aplikácii.

Neprekonateľné zabezpečenie

Zabezpečte svoje vozidlo proti krádeži viacstupňovou ochranou Pandora. Kombinácia online ovládania a kontroly pomocou aplikácie a vstavaného 3D akceleračného čipu najnovšej generácie umožňuje okrem štandardných zón ochrany (dvere, zapaľovanie, batožinový a motorový priestor) sledovať otrasy, zmenu náklonu a pohyby vozidla.

GSM notifikácia

Vstavaný GSM modul pre hlasový hovor a zasielanie výstražných sms správ autoalarmu, v prípade narušenia vozidla a to až na 3 telefónne čísla. Samozrejmosťou je tiež detekcia nehody vozidla volanie na nastavené telefónne čísla.

Aplikácie pre smartfóny

Zabezpečenie vozidla na jediný dotyk prsta nie je s aplikáciami Pandora pre systémy Android a iOS žiadny problém. Užívajte si skutočné smart funkcie vášho vozidla s modernou aplikáciou s intuitívnym ovládaním v reálnom čase.

Telemetria a história jázd

Prehľadné zobrazenie aktuálnych informácií o teplote motora, teplote v interiéri, napätí akumulátora, či stave paliva, ale aj jednoduchý prístup k histórii jázd. Všetky tieto informácie a neustály dohľad nad vozidlom máte k dispozícii okamžite na displeji smartfónu alebo v online PC rozhraní.

Inteligentná kontrola

Zabezpečovací systém Pandora Professional môžete ovládať pomocou originálneho diaľkového ovládania, pomocou dizajnového prívesku, automaticky v režime hands-free alebo intuitívne použitím aplikácie. Aj vďaka tomu patria produkty Pandora k najuniverzálnejším na trhu.

Bypass imobilizéra

Autoalarm Pandora Professional nevyžaduje prítomnosť druhého kľúča, vďaka vstavanému algoritmu pre bypass imobilizéra. Pre využitie funkcie diaľkového štartu tak už nemusíte nechávať duplikát kľúča vo vozidle (Táto funkcia je dostupná iba vo vybraných vozidlách).

Záruka kvality

Systémy Pandora sú kompletne vyvíjané, vyrábané a testované tímom špičkových inžinierov v jedinom výrobnom závode a pred doručením sú podrobené niekoľko násobnej kontrole, vďaka čomu je dosahovaná najvyššia úroveň kvality.

Nezávislé kúrenie

Pandora Professional umožňuje ovládanie nezávislého kúrenia Webasto, Eberspaecher a originálnych zariadení montovaných výrobcom vozidla pomocou rozhrania CAN BUS alebo analógovým výstupom.

Certifikované

Bezpečnosť a kvalita všetkých produktov Pandora spĺňa náročné požiadavky na homologizáciu podľa európskej normy EHK 116 testované prestížnou spoločnosťou TÜV SÜD.


Ochrana
  ochrana pred krádežou vozidla
  ochrana pred použitím rušičky
  ochrana pred výmenou RJ motora
  ochrana pred výmenou spínacej skrinky
  ochrana pred použitím duplikátu kľúča
  ochrana pred použitím čítačky DO
  senzor pohybu vozidla
  senzor náklonu
  otrasový senzor
Lokalizácia
  virtuálna garáž
  online GPS lokalizácia
  bezplatná kniha jázd
  spotreba do 200MB dát
Ovládanie
  ovládanie originálnym DO
  autorizačný prívesok (Pandora TAG)
  Diaľkový ovládač (Pandora R-468 BT)
  bluetooth mobilná aplikácia
  bluetooth 5.0
  online mobilná aplikácia so 4G LTE spojením
  prístup cez webové rozhranie
  GSM ovládanie zavolaním
Komfort
  diaľkový štart motora
  aktivácia nezávislého kúrenia
  zobrazenie stavu autobatérie
  zobrazenie hladiny paliva *
  zobrazenie tlaku v pneumatikách *
  zobrazenie teploty motora *
  zobrazenie teploty interiéru

* - Funkcia dostupná v závislosti na konfigurácii vozidla!!!


Cenník Pandora CAMPER vrátane montáže:

Pandora CAMPER
1x Diaľkový ovládač R-468 BT, 1x TAG (BT-780) + blokovanie motora + siréna
948 EUR s DPH
Pandora CAMPER s funkciou diaľkového štartu motora
1x Diaľkový ovládač R-468 BT, 1x TAG (BT-780) + blokovanie motora + siréna
1050 EUR s DPH

Cenník príslušenstva pre Pandora CAMPER vrátane montáže:

Rozšírenie o bezdrôtovú skrytú GPS anténu
Ak vozidlo má čelné sklo vybavené tenkou solárnou vrstvou "Determálne čelné sklo", tak je túto GPS anténu potrebné dokúpiť.
+89 EUR s DPH
Rozšírenie o 2- zónový mikrovlnný senzor
Dvoj zónový mikrovlnný senzor prémiovej kvality s pokročilým algoritmom pre elimináciu falošných poplachov.
+93 EUR s DPH
Rozšírenie o Ultrazvukový pohybový snímač
Ultrazvukový pohybový snímač interiérový, do vozidla s nastavením citlivosti.
+53 EUR s DPH
Rozšírenie o rádiový modul a dvojcestný diaľkový ovládač D-043 CAMPER
OLED Dvojcestný ovládač s technológiou pre jednoduché ovládanie systému Pandora. Micro USB port pre nabíjanie ovládača
+349 EUR s DPH
Rozšírenie o Bezdrôtový magnetický snímač
Bezdrôtový magnetický spínač s pohybovým a otrasovým senzorom napríklad pre strešný box, nosič bicyklov, prídavné dvere a iné využitie.
+59 EUR s DPH
Rozšírenie o Bezkontaktný ovládač TAG s novým dizajnom BT-770 "BT-780"
Bezkontaktný ovládač s novým dizajnom a odolnejším plastovým obalom pre systémy Pandora. V prípade straty a programovanie nevého Tagu je poplatok za programovanie 10 EUR s DPH
+58 EUR s DPH

Cenník služieb pre Pandora CAMPER:

Výmena SIM karty v autoalarme Pandora CAMPER
Výmena SIM karty v už namontovanom autoalarme Pandora CAMPER s naprogramovaním.
60 EUR s DPH
Demontáž autoalarmu Pandora CAMPER
Demontovanie autoalarmu Pandora CAMPER so všetkými komponentami .. siréna, blokovacie relé atď...
120 EUR s DPH
Montáž použitého autoalarmu Pandora CAMPER
Namontovanie, upgrade autoalarmu ako aj komponentov Pandora CAMPER so všetkými komponentami .. siréna, blokovacie relé atď...
240 EUR s DPH
Montáž použitého autoalarmu Pandora CAMPER s diaľkovým Štartom motora
Namontovanie, upgrade autoalarmu ako aj komponentov Pandora CAMPER so všetkými komponentami .. siréna, blokovacie relé atď...
370 EUR s DPH
alarmShop s.r.o.
 • Prešovská cesta 5
  04001 Košice