GPS Monitorovacie jednotky

"Sledujte pohyb svojich vozidiel"

GPS lokátor do auta

Sledujte svoje vozidlo efektívne a jednoducho pomocou GPS lokátorov najnovšej generácie. Naše zariadenia sú prepojené s aplikáciou GetPostion, vďaka ktorej budete mať podrobný prehľad, kde sa automobil nachádza v reálnom čase a akou rýchlosťou sa pohybuje. V prípade, že ste majiteľom firemnej flotily vozidiel, aplikácia vám bleskovo ponúkne všetky informácie, ktoré sú potrebné na vyhotovenie správ a knihy jázd.

GPS lokalizátor Keetec GPS Sniper MAX

GPS lokalizátor Keetec GPS Sniper slúži na zistenie aktuálnej pozície vozidla pomocou GPS súradníc. Systém automaticky odošle užívateľovi SMS s odkazom na Google mapy a tak si vie uživateľ jednoducho pozrieť pozíciu vozidla vo svojom smartfóne. Jednotka môže byť nainštalovaná ako samostatné zariadenie na lokalizovanie vozidla alebo pripojená k fabrickému či domontovanému autoalarmu a tak pri poplachu dokáže majiteľa vozidla informovať SMS správou. Presná lokalizácia aktuálnej polohy vozidla Ovládanie mobilnou aplikáciou Detekcia rušičky GSM Ochrana pred krádežou kolies Záložný akumulátor

Offline zariadenie .. zaslaním SMS zistíte aktuálnu polohu vozidla

 • Napájacie napätie: 12/24V
 • Záručná doba: 24 mesiacov
 • Výrobca: KEETEC
  Cena vrátane montáže:

  252 EUR s DPH

GPS 375 lokátor pre monitoring vozidiel

GPS 375 je základný model s minimalistickými rozmermi. Je ideálnou voľbou pre GPS monitoring vozidiel, motocyklov prípadne strojov. Vstavaná GSM a GPS anténa, precízny manažment dát, snímanie zapaľovanie, vstavaná batéria umožňujú široké využitie tohto GPS lokátora. Samozrejmosť je aj vnútorná pamäť pre GPS údaje v prípade nedostupnosti GSM signálu.

Mesačný polatok 8 EUR s DPH

 • Napájacie napätie: 12V
 • Záručná doba: 24 mesiacov
 • Výrobca: Getpositieon
  Cena vrátane montáže:

  199 EUR s DPH

Pandora TRACER nonstop monitorovanie

Pandora Tracer predstavuje kompaktné sledovacie zariadenie určené pre osobné a nákladné vozidlá, motocykle, štvorkolky a stavebnú techniku či poľnohospodárske stroje. Vďaka miniatúrnym rozmerom a odolnému vodotesnému prevedeniu môže byť systém Pandora Tracer použitý všade tam, kde nie je možné nainštalovať ostatné systémy Pandora. Po doplnení systému o autorizačné prívesky je možné využívať Tracer aj v úlohe jednoduchého alarmu.

Okrem nonstop monitorovania disponuje systém taktiež funkciou „Maják” vďaka ktorej jednotka po odpojení akumulátora na vozidle, začne v nastaviteľných intervaloch zasielať údaje polohe. V tomto režime dokáže systém spoľahlivo fungovať, v závislosti na nastaveniach, aj niekoľko týždňov. Aktuálnu polohu zariadenia je možné sledovať komfortne v prehľadnej aplikácii Pandora CONNECT, ktorá vás v prípade zmeny polohy o všetkom informuje pomocou PUSH notifikácií.

Jednotka obsahuje vstavaný snímač náklonu, otrasov a pohybu, takže o manipulácii s monitorovaným objektom viete ešte skôr ako sa začne vzďaľovať.

Spotreba dát zhruba 150 MB mesačne

 • Napájacie napätie: 12/24V
 • Záručná doba: 24 mesiacov
 • Výrobca: Pandora
  Cena vrátane montáže:

  319 EUR s DPH

alarmShop s.r.o.
 • Prešovská cesta 5
  04001 Košice